CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
2.6.2017 tarihinde eklendi

Kurumsal Tanıtım Filmimizi Çekiyoruz...

Kurumsal Tanıtım Filmimizi Çekiyoruz...

Geçtiğimiz hafta hazırlıklarını tamamladığımız kurumsal tanıtım filmimiz projesi kapsamında çok keyifli bir çekim haftası geçirdik. 

 

Belirlediğimiz zaman aralığında şirketimizde gerçekleştirdiğimiz çekimlerde çok keyifli anlar yaşadık.Bu noktada tanıtım filmimizin çekim süresini en verimli şekilde kullanmaya ve bu doğrultuda hazırlıklarımızın eksiksiz olmasına özen gösterdik.

 

Tüm ekibimize bize verdikleri desteklerin ötürü teşekkür ediyoruz !

 

Bizi Takip Etmeye Devam Edin !

 

/contentfile/photo-gallery/107838d475934b98a49309813129e2fc.jpg

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN