CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • HABERLER Teknotel hakkında tüm haberleri bu sayfadan takip edebilirsiniz...
KURUMSAL BİZ KİMİZ?
HABERLER
2.6.2017 tarihinde eklendi

İş Ortağımız Telehouse Europe'dan Bir Ödül Daha!

İş Ortağımız Telehouse Europe'dan Bir Ödül Daha!

Teknotel Telekomünikasyon olarak marka anlaşması yaptığımız Telehouse Europe, DCS 2017’de Veri Merkezi Enerji Verimliliği Ödülü’nü kazandı.

 

Bilgi birikimi ve donanımıyla, global seviyedeki Veri Merkezi hizmetini, Telehouse Istanbul ile TEKNOTEL ortaklığıyla paylaşan Telehouse, yaptığı işin meyvelerini toplamaya devam ediyor. Aldığı ödüllere bir yenisini daha ekleyen Telehouse Europe, Veri Merkezi Enerji Verimliliği Ödülü’nü 2017 yılında yaptığı işlerle bir kez daha kazandı ve adını tüm dünyaya yeniden duyurdu. 

 

TEKNOTEL’İN TECRÜBESİYLE TELEHOUSE’UN GLOBAL SEVİYEDEKİ HİZMETİ BİR ARADA

 

Veri Merkezi hizmeti veren global çaptaki firmaların içinde Avrupa’da en çok veri merkezi bağlılığına sahip olan Telehouse, Temel Bit altyapısını yönetmesi ve anlaşmalı olduğu kurumlara yaptığı yenilemelerle anlaşma esnasındaki taahhütlerine de tam yükümlülükle uymaya devam ediyor. Sizler de dünya çapında ödüllü olan Telehouse Veri Merkezi’nin hizmetini İstanbul’da almak istiyorsanız TEKNOTEL ayrıcalığı ve Telehouse Istanbul kalitesiyle hemen bu hizmeti kurumsal firmalarınıza enjekte edebilirsiniz. TEKNOTEL’in tecrübesi, Telehouse’un Global seviyedeki hizmeti ile Kurumsal firmalarınız için en üst düzeydeki veri merkezi hizmetini almak artık çok kolay…

 

Detaylı bilgi almak ve sorularınız için sizleri çağrı merkezimize bekliyoruz…

Müşteri Hizmetleri: +90 216 665 77 00

7/24 Teknik Destek: 444 12 99

Websitemiz: www.telehouseistanbul.com

DİĞER HABERLER
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN