CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • Güvenlik Politikası Müşterilerimizin rahatça, güvenli şekilde Web Sitemizi gezinmeleri, sipariş verebilmeleri ve hizmet ödemesi yapabilmeleri için tüm gerekli altyapı sağlanmıştır.
TEKNOTEL TELEKOMÜNİKASYON GÜVENLİK POLİTİKASI

GÜVENLİK POLİTİKASI

TEKNOTEL’in güvenlik anlayışı, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet felsefesi ile “Online Satış” ve “Online Ödeme” işlemleri gereği, işbu TEKNOTEL’in E-Ticaret bilgi ve referans web sitesi www.teknotel.com adresine (bundan sonra "Web Sitesi" olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Müşterilerimizin rahatça ve güvenli bir şekilde Web Sitemizi gezinmeleri, hizmetleri incelemeleri, sipariş verebilmeleri ve hizmet ödemesi yapabilmeleri için tüm gerekli altyapı sağlanmıştır. Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği; Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır

 

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde müşterilerimizin Web Sitemize verdiğin kredi kartı bilgileri şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere TEKNOTEL personeli dahi ulaşabilmesi mümkün değildir. 

 

www.teknotel.com hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. Fakat sistemimizdeki cookie uygulamaları sayesinde; müşterilerimizin kişisel kayıt bilgilerini tekrar tekrar girmelerine gerek bulunmamaktadır.  

 

Sistemimizde limit aşımına uğramış, çalıntı olarak bildirilmiş kartlar kullanılamaz. 

 

Web Sitemiz üzerinden TEKNOTEL tarafından sunulan hizmetlerde oluşabilecek güvenlik aksaklıkları Teknotel’in kendisinden kaynaklanır ise, sorumluluğu kabul eder. 3. şahıslardan kaynaklanan güvenlik problemlerinden sorumlu tutulamaz. Bu sebeple kişisel önem arz eden veriler, şifreler ve kişisel/kurumsal değer içeren materyaller konusunda sorumluluk müşteriye aittir. 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN