CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD SUNUCU Size Özel Cloud Sunucu | Bulut Sunucu. İşinize çözüm sağlayan Cloud Sunucuya birkaç adımda, çok uygun fiyatlarla sahip olun. Hızlı, Güvenli ve Kesintisiz.
CLOUD CLOUD SUNUCU

CLOUD SUNUCU (BULUT SUNUCU) SATIN AL

Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) Paketleri


 

Size Özel Cloud Sunucuya (Bulut Sunucu) birkaç adımda Çok Uygun Fiyatlarla Sahip Olun.

 

 

İşiniz ihtiyacına uygun Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) paketleri sunulmaktadır. Dilediğiniz paketi seçip, Özellikler sayfasından sunucunuzun özelliklerini belirleyerek, tamamen Size Özel Cloud Sunucuyu (Bulut Sunucu) oluşturabilirsiniz.

 

 

/contentfile/photo-gallery/deecdd1766d84e9fbf12aa76611c99ed.jpg

 

Pakedinizi seçtikten sonra Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) Özellikler sayfasına yönlenirsiniz.

 

Detaylı bilgi veya farklı talepleriniz için Satış Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

 

- Tel: 444 12 99
- E-mail: satis@teknotel.com

 

 

 

 

BİZCE NEDEN CLOUD SUNUCU (BULUT SUNUCU) ?

 

 

Hızlı Kurulum Çabuk Erişim

Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) anında aktive yapısıyla hızlı kurulumu ile iş sürekliliğinize hız katar.

 

Ölçülebilirlik ile Yönetim Maliyetlerinizi Azaltın

Alternatif sunucu maliyetleri yerine kullandığın kadar öde felsefesi ile yönetim maliyetlerinizi azaltan bir sistem olarak Cloud Sunucu kurumunuza ölçülebilirlik sağlar.

 

Esnek Sistem Yapısı

Cloud sunucularımız (Bulut Sunucu) cloud alt yapısı sayesinde birkaç adımda hem sizlerle hem de dilediğiniz özelliklerde. Sunucunuzu yeniden başlatmaya ihtiyaç kalmadan (Hdd, Ram, Cpu vs.) gibi parametleri online bir şekilde değiştirme fırsatına cloud sunucu (bulut sunucu) sayesinde sahip olabilirsiniz.

 

Kesintisiz Hizmet ve Ultra Yedekleme

Telehouse İstanbul veri merkezinin sunmuş olduğu tüm hizmetlerde olduğu gibi cloud sunucu hizmeti de siz kurumlara kesintisiz hizmeti vaad ediyor. Ayrıca yedekleme sistemleri ile verilerinizi dilediğiniz aralıklarla cloud sunucunuzda yedekleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN