CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

CLOUD CLOUD SUNUCU

T-CLOUD TAM SİZE GÖRE

Kurumunuza en uygun T-

Cloud sunucu

nuzu oluşturun, işinizde hız, esneklik ve karlılık sağlayın!

 • İŞLEMCİ
  İŞLEMCİ 4 CORE
 • RAM
  RAM 4.0 GB
 • DISK
  DISK 75 GB
 • TRAFİK
  HIZ 100 Mbps
T1
T2
T3
T4
T5
T6
T7
T8
T9
T10

CLOUD SUNUCU (BULUT SUNUCU) SATIN AL

Size Özel Cloud Sunucuya (Bulut Sunucu) birkaç adımda Çok Uygun Fiyatlarla Sahip Olun.

 

 

İşinize ve  ihtiyacına uygun Cloud Sunucu diğer isimleri ile Bulut Sunucu, Cloud Server paketleri sunulmaktadır. Dilediğiniz paketi seçip, Özellikler sayfasından sunucunuzun özelliklerini belirleyerek, tamamen Size Özel Cloud ( Bulut Sunucu , Cloud Server ) Sunucuyu oluşturabilirsiniz.

 

 

CLOUD-SERVER-CLOUD-SUNUCU-BULUT-SUNUCU-TEKNOTEL

Paketinizi seçtikten sonra Cloud Sunucu ( Bulut Sunucu, Cloud Server ) Özellikler sayfasına yönlenirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi için Cloud Sunucu ( Bulut sunucu, Cloud Server ) sayfamızı gezebilir ya da farklı talepleriniz ve iletişim için Satış Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 


Teklif Alın

 

 

 

BİZCE NEDEN CLOUD SUNUCU ? (BULUT SUNUCU)

 

 

Hızlı Kurulum & Çabuk Erişim

Cloud Sunucu ( Bulut Sunucu , Cloud Server ) anında aktive ve  hızlı kurulum yapısı ile iş sürekliliğinize hız katar.

 

Ölçülebilirlik ile Yönetim Maliyetlerinizi Azaltın

Alternatif sunucu maliyetleri yerine kullandığın kadar öde felsefesi ile yönetim maliyetlerinizi azaltan bir sistem olarak Cloud Sunucu ( Bulut Sunucu , Cloud Server ), kurumunuza ölçülebilirlik sağlar.

 

Esnek Sistem Yapısı

Cloud sunucularımız ( Bulut Sunucu , Cloud Server ) cloud alt yapısı sayesinde birkaç adımda hem sizlerle hem de dilediğiniz özelliklerde... Sunucunuzu yeniden başlatmaya ihtiyaç kalmadan (Hdd, Ram, Cpu vs.) gibi parametleri online bir şekilde değiştirme fırsatına cloud sunucu ( Bulut Sunucu , Cloud Server ) sayesinde sahip olabilirsiniz.

 

Kesintisiz Hizmet ve Ultra Yedekleme

Telehouse İstanbul veri merkezinin sunmuş olduğu tüm hizmetlerde olduğu gibi Cloud Sunucu ( Bulut Sunucu , Cloud Server ) hizmeti de siz kurumlara kesintisiz hizmet vaat ediyor. Ayrıca yedekleme sistemleri ile verilerinizi dilediğiniz aralıklarla cloud sunucunuzda yedekleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi için Cloud Sunucu ( Bulut sunucu , Cloud Server ) sayfamızı gezebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN