CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Networkü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Networkü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD SUNUCU Size Özel Cloud Sunucu | Bulut Sunucu. İşinize çözüm sağlayan Cloud Sunucuya birkaç adımda, çok uygun fiyatlarla sahip olun. Hızlı, Güvenli ve Kesintisiz.
CLOUD CLOUD SUNUCU

CLOUD SUNUCU BİRKAÇ ADIMDA

Size Özel Cloud Sunucuya (Bulut Sunucu) birkaç adımda Çok Uygun Fiyatlarla Sahip Olun. 

 

İşiniz ihtiyacına uygun Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) paketleri sunulmaktadır. Dilediğiniz paketi seçip, Özellikler sayfasından sunucunuzun özelliklerini belirleyerek, tamamen Size Özel Cloud Sunucuyu oluşturabilirsiniz. 

 

Pakedinizi seçtikten sonra Cloud Sunucu Özellikler sayfasına yönlenirsiniz. 

 

Detaylı bilgi veya farklı talepleriniz için Satış Temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. 

 

  • Tel: 444 12 99
  • E-mail: satis@teknotel.com

 

Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) Paketleri


SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN
SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Uzman Satış Yöneticilerimiz sizi bilgilendirmeye hazır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN