CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD SUNUCU Sunucu Yatırımına Son. Yüksek performans, süreklilik, esnek yönetim avantajları sunan Cloud Sunuculara çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
CLOUD CLOUD SUNUCU

CLOUD SUNUCU (BULUT SUNUCU) ÜCRETLENDİRME

Her çeşit ihtiyaç düşünülerek tasarlanmış Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) servislerimizin başlangıç ve ekonomik paketlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, yüksek kapasiteli profesyonel paketlerden de satın alarak farklı işletim sistemleri ve özellikleri olan istediğiniz sayıda Cloud Sunucu çalıştırabilirsiniz. 

 

 

İşiniz için en uygun Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) paketini Satın Al sayfamızdan hemen satın alabilirsiniz.

 

/contentfile/photo-gallery/8469abec16964c85972b961d446661e0.jpg

 

Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) İçin Hangi İşletim Sistemi ?

 

Cloud Sunucunuz'u (Bulut Sunucu) kurabileceğiniz bibrinden farklı  birçok Windows ve Linux işletim sistemi vardır. Ancak unutmamak gerekir ki, her işletim sisteminin farklı bir kullanım amacı vardır.

 

Önemli olan ihtiyacınıza hedef alan colud sunucu (bulut sunucu) işletim sistemini seçerek cloud sunucu aktif bir şekilde kullanın.


Cloud Paketinizi Seçin

 

İşletim Sistemleri


Cloud Sunucu'larınızın işletim sistemleri;

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN