CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD DISASTER RECOVERY Yeni bir kavram olan Bulut Felaket Kurtarma servisleri kurumlar tarafından neden tercih ediliyor?
CLOUD BULUT FELAKET KURTARMA

CLOUD DISASTER RECOVERY SSS

Disaster Recovery nedir?

Felaket Kurtarma olarak da bilinen Disaster Recovery, kurumsal iş uygulamalarınızın kesintisiz çalışması ve verilerinizin kaybolmaması için tüm sistemin ve bilgilerin farklı lokasyonda bulunan bir veri merkezinde kopyalanmasıdır.

Cloud Disaster Recovery nedir?

Bulut Felaket Kurtarma olarak da bilinen Cloud Disaster Recovery, kurumsal iş uygulamalarınızın kesintisiz çalışması ve verilerinizin kaybolmaması için tüm sistem ve bilgilerin Cloud Sunucularda kopyalandığı hizmettir.

Cloud Disaster Recovery servisini nereden alabilirim?

Teknotel, Cloud Disaster Recovery servislerini İstanbul Anadolu Yakasında faaliyet gösteren Telehouse Istanbul Veri Merkezinde sağlamaktadır.

Cloud Disaster Recovery servisi için donanım satın almam gerekiyor mu?

Cloud Disaster Recovery Servisi için yatırım maliyeti yapmadan yalnızca kaynak ihtiyaçlarınız için ücret ödersiniz. İhtiyacınız olmayan durumlar için ek yatırım yapmaz ve işletme maliyeti ile karşılaşmazsınız. Servis sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kaynakları anında temin edebileceğiniz gibi Kullandığın Kadar Öde metodu ile de tasarruf sağlarsınız.

Periyodik olarak yedekleme yapabilir miyim ?

Anlaşma dahilindeki belirlenen aralıklarla yedekleme yapabilirsiniz.

Yedeklerim güvende mi ?

Cloud Disaster Recovery yani Bulut felaket kurtarma ile yedekleme işlemi şifrelenerek gerçekleştirilmektedir. Bu sayede yedeklerinize sizden başka kimse ulaşamaz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN