CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Networkü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Networkü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • CLOUD DISASTER RECOVERY Yeni bir kavram olan Bulut Felaket Kurtarma servisleri kurumlar tarafından neden tercih ediliyor?
CLOUD BULUT FELAKET KURTARMA

CLOUD DISASTER RECOVERY SSS

Disaster Recovery nedir?

Felaket Kurtarma da olarak bilinen Disaster Recovery, kurumsal iş uygulamalarınızın kesintisiz çalışması ve verilerinizin kaybolmaması için tüm sistem ve bilgilerin farklı lokasyonda bir veri merkezinde kopyalandığı hizmettir.

Cloud Disaster Recovery nedir?

Bulut Felaket Kurtarma olarak da bilinen Cloud Disaster Recovery, kurumsal iş uygulamalarınızın kesintisiz çalışması ve verilerinizin kaybolmaması için tüm sistem ve bilgilerin Cloud Sunucularda kopyalandığı hizmettir.

Cloud Disaster Recovery servisini nereden alabilirim?

Teknotel, Cloud Disaster Recovery servislerini İstanbul Anadolu Yakasında faaliyet gösteren Telehouse Istanbul Veri Merkezinde sağlayabilmektedir.

Cloud Disaster Recovery servisi için donanım satın almam gerekiyor mu?

Servis için hiçbir yatırım maliyeti yapmaz, sadece kaynak ihtiyaçlarınız için ücret ödersiniz. İhtiyacınız olmayan durumlar için ek yatırım veya işletme maliyeti ile karşılaşmazsınız. Servis sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kaynakları anında temin edebileceğiniz gibi Kullandığın Kadar Öde metodu ile de tasarruf sağlarsınız.

SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN
SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN

Uzman Satış Yöneticilerimiz sizi bilgilendirmeye hazır.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN