Dedicated Server Ne Demek

Dedicated Server Ne Demek

Birçok ağır uygulama ve işlem hacminin yapıldığı ya da özellikle veri güvenliğinin son derece önemli olduğu firmalarda farklı iletişim ağları tercih edilir. Dedicated server ne demek sorusunun yanıtı olarak  fiziksel sunucu kiralama olarak verilebilir. Fiziksel sunucu kiralama işlemi olarak ifade edilen uygulama, kurumlar için özel olarak ya da tek bir kullanıcısı bulunmasını isteyenler için önerilen sunucudur.

Dedicated server ne demek sorusunu düşündüğümüzde buna, aslında paylaşımsız sunucu olduğunu söylemek oldukça doğru olacaktır.  Tek bir kuruma özel olarak sunulan bu sunucu veri güvenliği açısından en üst seviyede uygulama sunar.

Kiralayacağınız Dedicated server sayesinde güvenliğiniz sağlanırken kesintisiz olarak işlem yapmanızın keyfini yaşarken aynı zamanda hız açısından da oldukça iyi bir uygulamaya yer vermenin rahatlığına kavuşursunuz.

Dedicated Server Ne Demek ve Kiralama

Dedicated server kiralama işlemi sonrasında sadece size ya da kurumunuza özel olarak sunulan bir sunucuya sahip olursunuz. Sahip olacağınız kullanıcı ad ve şifreniz sayesinde başka kimsenin bu sunucuyu kulama şansı da oluşmaz. Veri güvenliğinin üst seviyede sağlandığı bu uygulamayı kiralamak için firmamız ile irtibatta geçebilirsiniz.

Kendine özel ya da kuruma özel olarak paylaşımsız sunucu arzu eden müşterilere özel olarak sunulan dedicated yani fiziksel sunucu kiralama işlemi sonrasında kendi kullanıcı ad ve şifrenizi sizden başka kimse bilmez ve girişte yapamaz.

Dedicated Server ve Teknik Destek Hizmeti

Firmamız uzun yıllar boyu telekomünikasyon uygulamaları ile ilgili çalışmalar yapmakta olup aynı zamanda bu işlemleri siz değerli müşterilere ulaştırmaktadır. Sunulan hizmetler içerisinde yer alan dedicated server uygulaması ise kurumunuza özel olarak kiralaması yapılacak olan bir sunucudur.

Hızlı, güvenli ve kesintisiz işlem yapma imkânı sunan bu dedicated server uygulamasından yararlanmak için canlı müşteri destek hattımızdan ya da müşteri temsilcilerimiz ile birebir irtibatta geçerek bilgi edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra talep formunu doldurarak da uygulamayı kiralamanız mümkün.

Üst seviyede sunulan teknik destek uygulamasıyla, dedicated server aynı zamanda hızlı bir işlemde sunulur. Böylelikle yaşanılabilecek olası sıkıntıların çözümünde anında müdahale ile işlemlerinize kaldığınız yerden devam etme şansınız da olur.

Hizmetlerimiz için:
Hemen İletişime Geçin

Dedicated Server Ne Demek ile Benzer Yazılar

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yaz

Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
ErrorHere