ALIŞVERİŞ SEKTÖRÜNÜN YÜKSELEN YILDIZI | E-TİCARET

ALIŞVERİŞ SEKTÖRÜNÜN YÜKSELEN YILDIZI | E-TİCARET

Bir mağazaya alışveriş yapmaya girdiğinizi düşünün. Bütün mağazadaki ürünleri görmeniz mümkün müdür? En azından bu söylemi gerçekleştirmek ciddi anlamda size vakit kaybettirecektir. Peki, hem vakit kaybetmeden hem de elinizle koyarmışçasına aradığınız ve satın almak istediğiniz ürünlere ulaşmak istemez miydiniz?

ALIŞVERİŞİN TEKNOLOJİK HALİ

İşte burada bu isteğinizi karşılamak için E-ticaret devreye giriyor. Biz diyelim teknolojik alışveriş siz diyin alışverişin hızlı ve kolay hali… İsmine ne dersek diyelim, geleneksel alışverişin son yıllarda yerine yavaş yavaş göz diken gelecek yıllarda ise tahtını tamamen ele geçirecek bir sistem aslında E-Ticaret… Özellikle metropollerde yaşayan insanların, bir günün büyük bölümünü çalışarak, geriye kalan zamanını trafikte geçirdikleri düşünülürse ev alışverişleri için bile artık E-Ticaret’e yöneldiklerini görüyoruz. Haliyle bu tarz değişimlere ve gelişimlere millet olarak biraz uzaktan baktığımız gerçek. Sebebi ise sanal ve İnternet alemine olan güvensizlik. Geçmiş dönemde çalınan kredi kartları, ele geçirilen hesaplar ve dahası bu korkuları oluşturan haklı noktalardı fakat artık bu tarz sorunlar başta 3D Secure sistemine sahip kredi kartları ile neredeyse 0’a indi. Çünkü artık sahip olduğunuz kredi kartları ile sizin izniniz olmadan kimse tarafından kullanılamaz. Kredi kartınıza tanımladığınız cep telefonuna gelen SMS ile anlık şifreler ile sizin izniniz olmadan kredi kartınız adeta kullanıma kapanmış oluyor.Bu sayede İnternet ortamında yapılan alışverişe olan güvensizlik de ortadan kalkmış oluyor.

TEKNOTEL’İN E-TİCARET’TEKİ YERİ

E-Ticaret sektörü, Teknotel Telekomünikasyon olarak da üzerinde sürekli çalışmalar yaptığımız ve gelişimine destek olduğumuz bir sektör halini aldı. Özellikle E-Ticaret’in şirketlerinin işleyişinde büyük yer aldığı kurumlar için kesintisiz ve hızlı internet olmazsa olmazdır. Düşünsenize; bir E-Ticaret siteniz var fakat İnternet anlamında sorunlar yaşıyorsunuz. Bir dakikalık internet kesintisinin bile şirketinize ne denli bir zarar verebileceğini düşünmek bile istemezsiniz. Burada ise devreye bizler yani TEKNOTEL giriyor. Yüksek kalitede, hızlı ve kesintisiz İnternet ile E-Ticaret sektöründeki kurumsal müşterilerimizin de kabus görmelerini engelliyoruz. Aynı zamanda E-Ticaret sitelerinin verilerini saklamak ve olası sorunlarda kaybolmasını engellemek adına Veri Merkezi’miz de kurumsal müşterilerimizin hizmetinde… Yani diyoruz ki; Alışveriş zorunlu bir ihtiyaçsa E-Ticaret de bu alışverişin kolay yoluysa, TEKNOTEL de E-Ticaret’in kesintisiz olmasındaki en önemli etkendir.

Hizmetlerimiz için:
Hemen İletişime Geçin

ALIŞVERİŞ SEKTÖRÜNÜN YÜKSELEN YILDIZI | E-TİCARET ile Benzer Yazılar

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yaz

Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
ErrorHere