AKILLI TELEFONLARIN KABUSU ”KAYBOLAN REHBER” ARTIK TARİHE KARIŞIYOR

AKILLI TELEFONLARIN KABUSU ''KAYBOLAN REHBER'' ARTIK TARİHE KARIŞIYOR

Birçoğumuzun akıllı telefonunda daha önce başımıza gelen veya gelecekte gelmesi muhtemel sorunlardan birisi de bir anda rehberimizin güncelleme veya başka bir sorunla birlikte aniden kaybolması. Bu sorunla karşılaşan Android kullanıcıları var ise artık bu durum tarihe karışıyor.


TELEFON REHBERİNİZ SİLİNSE BİLE ARTIK GERİ DÖNÜŞÜ VAR


Andropedi.com’un haberine göre Android cihazlar için uygulayabileceğimiz bu durum amiyane tabirle resmen hayat kurtaran cinsten… Olur da bir gün telefon rehberinizdeki önemli numaraları veya komple rehberi silerseniz; sakın korkmayın! Çünkü Gmail içindeki bilinmeyen bir özellik artık bu kabustan hepimizi uyandırıyor ve korkulu rüyalar son buluyor. Eğer telefon rehberiniz silindiyse ve siz bir Android kullanıcısı iseniz, üzülmenize gerek yok çünkü çözümü artık çok basit.


GMAIL HESABI İLE SENKRON YAPIN, KEYFİNİZE BAKIN


Android işletim sistemine sahip telefon kullanıcıları, telefona tanımlı birer Gmail hesabına sahiptir. Bu hesap sayesinde şayet telefon ile mailiniz senkronize haldeyse, telefonunuza kaydettiğiniz her numara otomatik olarak Google hesabınıza siz istemeseniz bile yedeklenir. Bu özellikle birlikte silinen bir numara veya tüm rehberi 30 gün içerisinde geri getirebilirsiniz.


5 DAKİKADA TÜM SİLİNEN NUMARALARI GERİ GETİRİN


Bunun için ilk yapmanız gereken bilgisayarınıza girip, Gmail hesabınıza giriş yaparak, sol üstteki Gmail logosuna tıklayıp, Menü’den ”Rehber” seçeneceğini seçmek olacak. Açılacak olan yeni sayfada telefonunuzdan Gmail’e otomatik olarak yedeklenmiş tüm telefon numaralarına ulaşabilirsiniz. Açılan pencerede dönmek istediğiniz zamanı seçtikten sonra dilediğiniz tüm numaraları tekrar telefon rehberinize yükleyebilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz için:
Hemen İletişime Geçin

AKILLI TELEFONLARIN KABUSU ”KAYBOLAN REHBER” ARTIK TARİHE KARIŞIYOR ile Benzer Yazılar

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yaz

Processing...
Thank you! Your subscription has been confirmed. You'll hear from us soon.
ErrorHere