CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • TEKNOTEL TEKNOTEL KURUMUNUZA ÖZEL Cloud, İnternet, Veri Merkezi ve Hosting hizmetleri sunar.
KURUMSAL BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

Biz Kimiz?

 

Türkiye’de 37 yılı aşkın süredir telekomünikasyon sektörüne öncülük eden Teknotel Grubu’nun Internet, Datacenter, Altyapı ve Ses hizmetleri sağlayıcılığı faaliyetlerini yürüten Teknotel Telekom, kurumların ihtiyaçlarına yönelik tümleşik erişim çözümleri sunar.

 

Teknotel, yurtiçi ve yurtdışındaki yedekli bağlantıları sayesinde yüksek performanslı ve kesintisiz Internet, Cloud ve Datacenter hizmetleri sağlar. Teknotel’in dünyanın en büyük telekom şirketlerinden KDDI’nın iştiraki olan Telehouse ile işbirliğiyle hayata geçen, Türkiye'nin ilk “Carrier Neutral” yani “Operatör Bağımsız” veri merkezlerinden biri olan Telehouse Istanbul Veri Merkezi ise kurumlara global standartlarda hizmet sunar.

 

 

Tecrübemiz

 

Yılların deneyimi, pazar bilgisi ve alanında uzman çalışanlarının çözümcü yaklaşımının uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi ile operasyonunda müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teknotel, kurumsal beklentileri anlamak ve karşılamak üzere sürekli kendini yeniliyor, yenilikçi çözümler geliştiriyor ve müşterilerine değer/farklılık yaratarak onlara rekabet üstünlüğü kazandırmayı ve onların uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyor.

 

 

Müşterilerimizin Memnuniyeti

 

Teknotel; teknik, satış, lojistik ve yönetim birimlerinden oluşan genç ama eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosu profesyonel hizmet odaklı çalışıyor ve işlerini heyecanla yapıyorlar. Ekibimizin öncelikli hedefi, profesyonel, çözümcü ve kaliteli hizmet vererek, müşterilerimizin iş süreçlerinize odaklanabilmeleri için iş yüklerini azaltarak ve tasarruf etmelerini sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini iyileştirmek.

 

 

Hizmet Altyapımız

 

Teknotel İstanbul’un ticaret merkezlerinden biri olan Kozyatağı’nda bulunan Teknotel İş Merkezi ve Dünyada kabul gören Datacenter standartlarında en üst seviyelerden biri olan Tier 3+ standardına sahip Veri Merkezi TELEHOUSE İSTANBUL ile 1.000’i aşkın ulusal ve global firmaya İnternet ve Data Center hizmetleri sunmaktadır.

 

Teknotel'in kurumlara fark yaratan hizmet altyapısını; Erişim Altyapısı ve Data Center Altyapısı bölümlerinden inceleyebilirsiniz.

 

Bilgi Güvenliği Politikamız

 

Teknotel olarak, hizmet altyapımız ve bilgi sistemlerimize yönelik her çeşit riski yönetmek amacıyla;

  • Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek, her yıl denetimlere girerek belgemizin devamlılığını sağlamayı
  • Faaliyetimizin temeli olan iş sürekliliğini sağlamayı
  • Kurumsal bilgilerimize yönelik riskleri yönetmeyi
  • Bilgi güvenliğinin tam anlamıyla sağlanmasına yönelik çalışanlarımızın sürekli eğitimi ve gelişimini sağlamayı
  • Bilgi güvenliği kapsamında sorumlu olduğumuz tüm yasa ve yönetmeliklere uymayı

Yönetim ve tüm çalışanlarımızın katkısı ile Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini uygulamayı ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi hedeflemekteyiz.

 

Teknotel'in tarihçesi için Dünden Bugüne bölümünü inceleyebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN