CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • ALAN ADI TRANSFER İŞLEMİ Mevcut alan adınızı Teknotel'e transfer edin. Tüm alan adı (domain) transfer işlemleri uzman personelimiz tarafından takip edilir ve yönetilir.
HOSTING ALAN ADI (DOMAIN)

ALAN ADI TRANSFER, DOMAİN TRANSFER

 

Alan Adı Tranfer İşlemi Nedir ?


Alan adı transferi, sahip olduğunuz alan adınızın mevcuttaki tescil firmasından, başka bir tescil firmasına aktarılması demektir. Transfer işlemi sonucunda, kalan geçerlilik süresine bakılmaksızın alan adınız otomatik olarak 1 yıl yenilenir. Alan adını başka bir firmaya transfer etmek isteyen şahıs/firmaların alan adı yenileme süresine en az 10 gün kala transfer başvurunda bulunmaları gerekir. Aksi takdirde alan adı yenilemesinin min. 1 yıl süre ile mevcuttaki tescil firması tarafından yapılması gerekmektedir. Bu durumda transfer işlemi ancak bir yıl sonra yapılabilir. Alan adınızı Teknotel'e transfer etmek için bizimle iletişime geçerek Müşteri Temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

 

 

Alan Adı Transferi işlemi için gerekli Koşullar aşağıda belirtilmiştir.

 

  • Alan Adı Tranfer İşlemi İçin Gerekli Koşullar
  • Alan Adının kayıtlı olduğu firmaya herhangi bir borcun bulunmaması
  • Alan Adı tahsisi üzerinden 60 gün geçmiş veya bitiş süresine 20 gün ve daha fazla zaman olmalı
  • Alan Adı bekleme, kilitli ve silinmiş durumlarda olmamalı
  • Alan adı bilgilerinde yer alan iletişim (Admin Contact) maili kullanılabilir ve aktif olmalı.
  • Alan Adı transfer şifresi eski tescil firmasından veya panelden alınmalı
  • Alan Adı yetkilisi tarafından Registrar Lock'u kaldırılmalı

Not Tarafımıza yapılan bir alan adı transferinin ardından isim tescil süreniz 1 yıl uzayacaktır. Bu işlem için 1 yıllık tescil ücreti ödenir.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN

Merhaba!

Teknotel Canlı Destek Merkezine Hoş Geldiniz...