CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • 3G/4,5G BACKUP 3G nedir? 3G (3'rd Generetion) geniş alanda kabloya gerek kalmadan, veri, ses ve görüntü aktarımı sağlayan wireless erişim teknolojisidir.
INTERNET 3G / 4,5G BACKUP

3G / 4,5G BACKUP SSS

3G nedir?

3G (3'rd Generetion) geniş alanda kabloya gerek kalmadan, veri, ses ve görüntü aktarımı sağlayan wireless erişim teknolojisidir.

3G/4,5G Backup servisi nedir?

Teknotel’in 3G/4,5G Backup servisi IP MPLS karasal erişim altyapısı üzerinden internet hizmetleri alan firmaların erişimlerini wireless 3G/4,5G teknolojisi ile yedeklemesini sağlar.

3G/4,5G Backup servisini kimler kullanıyor?

Farklı bölgelerde ofis, şubeleri bulunan yapılarda, olası karasal bağlantı problemleri nedeniyle merkez ve diğer ofisler ile iletişimin sağlanamaması riskini ortadan kaldırarak sürekli ve güvenli internet erişimi imkanı sunar.

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN