CLOUD
CLOUD

Tier 3+ Data Center, Carrier Neutral Altyapı, %100 Yedekli Sistem Altyapısı, Hızlı, Güvenli ve Ekonomik CLOUD Servisleri ile işinizde Karlılık sağlayın...

INTERNET
INTERNET

Teknotel'in Güçlü, Yedekli ve Yaygın omurgası üzerinden sunduğumuz KURUMSAL INTERNET servislerimiz ile, kurumunuzun ihtiyaç ve bütçesine en uygun projeleri geliştiriyoruz.

DATA CENTER
DATA CENTER

Tier 3+ standardına sahip, Asya, Avrupa ve Amerika kıtalarını birleştiren Global Data Center Network'ü üzerinde, Carrier Neutral atyapısı ile Telehouse Istanbul servislerinin farkını yaşayın.

ALTYAPIMIZ
ALTYAPIMIZ

Güçlü, Yaygın ve Yedekli Omurga, Carrier Neutral Data Center, İleri Teknoloji Cloud Altyapısı ve Global TELEHOUSE Network'ü üzerinden KURUMSAL ÇÖZÜMLER.

KURUMSAL
KURUMSAL

1984'den beri Telekomünikasyon sektöründe bir çok İLK'e imza attık. Farkımız, tecrübemiz, uzmanlığımız, güçlü ekibimiz en önemlisi, KURUMA ÖZEL hizmet anlayışımız.

  • 3G/4,5G BACKUP Proje bazında belirlenen 3G/4,5G Backup İnternet Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın. Projeniz için en uygun teklifi sunalım.
INTERNET 3G / 4,5G BACKUP

3G / 4,5G BACKUP ÜCRETLENDİRME

Merkez ve farklı bölgelere yayılmış ofis ve şubelerinizde kullandığınız karasal erişim servislerinizi; kesintisiz, hız ve güvenli bir şekilde yedeklemenizi sağlayan 3G / 4,5G Backup servisi ile ilgili detaylı bilgi almak için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. 

 

 

 

Açıklama

 

 

Fiyatlar MultiVINN modem cihazlar için geçerli olurp, servisler 24 ay taahhütle sunulur. 

 

100 lokasyon üzeri projelerde özel ücret tarifleri uygulanır. Projelendirme için +90 216 665 77 00 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz yada web form'u doldurarak satış temsilcilerimizin sizin ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. 

 

 

BİZE ULAŞIN
BİZE ULAŞIN
444 12 99
BİZE ULAŞIN